Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Pogwizdów – Oferty sprzedaży i najmu domów na Śląsku

18 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

18 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

729 000 zł143,62 m² 5 075,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:822 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nowoczesne osiedle domów wolnostojących w Pogwizdowie niedaleko Rzeszowa. W pierwszym etapie realizacji wybudowanych zostanie.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł85,70 m² 7 689,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:829 m²

Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą oraz skorzystania z usług kontur nieruchomości. Na sprzedaż oferujemy parterowy , kompaktowy dom jednorodzinny, wolnostojący w konstrukcji.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

980 000 zł240 m² 4 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:845 m²

Nieruchomosc sklada sie z dzialki gruntu nr.ewid.599/117 o powierzchni 845m o ksztaulcie zblizonym do litery L .

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł220 m² 5 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący, jednorodzinny lub wielorodzinny. Budynek składa się z parteru, piętra oraz poddasza do adaptacji. Na parterze znajduje się przestronna kuchnia, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 000 zł148 m² 4 695,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 148m2, wybudowany w 2025 roku na bazie popularnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł143,62 m² 5 075,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:819 m²

Dom wolnostojący z działką - Pogwizdów, powiat łańcucki opis nieruchomości: - osiedle 12 domów jednorodzinnych wolnostojących - każdy dom z garażem i działką na własność -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł143,62 m² 5 075,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:819 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić nowoczesne osiedle 12 domów wolnostojących w Pogwizdowie niedaleko Rzeszowa. W pierwszym etapie realizacji wybudowanych zostanie 6.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

544 000 zł147,68 m² 3 683,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Prezentujemy wyjątkowy, kameralny projekt nowoczesnego domu wolnostojącego realizowany w miejscowości Pogwizdów. Ponadczasowa architektura, duże przeszklenia, przemyślane układy pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

210 000 zł100 m² 2 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom z dużą działką - Kaczyce Idealna oferta dla inwestora lub rodziny szukającej spokojnego miejsca do życia!

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Pogwizdów +3 km

599 000 zł74,40 m² 8 051,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 181 m²

Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą oraz skorzystania z usług kontur nieruchomości. Na sprzedaż oferujemy kompaktowy dom jednorodzinny, wolnostojący w konstrukcji szkieletowej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Pogwizdów +3 km

1 500 000 zł200 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:90 000 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży domu położonego w Kaczycach. Dom wybudowany w latach 60-tych, o powierzchni 200 m2, posadowiony na działce o powierzchni 28 ar. Cały obszar terenu to.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Pogwizdów +3 km

1 950 000 zł177,50 m² 10 985,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:12 177 m²

Kaczyce gm. Zebrzydowice Na sprzedaż unikalna i niezwykle zadbana nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Kaczyce (gm. Zebrzydowice), tuż przy granicy z Czechami, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Pogwizdów +3 km

249 000 zł60,20 m² 4 136,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

Kaczyce Na sprzedaż nieruchomość położona w rejonie ul. Ludowej i ul. Jabłoni w Kaczycach. Nieruchomość składa się z dwóch działek o łącznej powierzchni 1002 mkw ( 464.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Pogwizdów +3 km

848 000 zł250 m² 3 392 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 168 m²

Na sprzedaż elegancki, wolnostojący dom jednorodzinny, piętrowy, o powierzchni użytkowej 248 m , ( 290 m 2 po podłodze) położony na dużej działce 2168 m . Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Pogwizdów +5 km

639 000 zł182 m² 3 510,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 588 m²

Oferta sprzedaży - Dom w stanie surowym zamkniętym, kończyce Wielkie Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego w stanie surowym zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Pogwizdów +5 km

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący

Kończyce Wielkie

349 000 zł125,87 m² 2 772,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Wiosenna ferta. Dom 100,46 m2 pow. użytkowej, kończyce Wielkie, gmina Hażlach, powiat cieszyński. Stan surowy - zadaszony, działka o pow. ok. 800 m2. Wiosenna oferta, ktualna cena 349000 (w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Pogwizdów +5 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Pogwizdów

Pogwizdów,śląskie

630 000 zł110 m² 5 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:573 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny w centrum Pogwizdowa, położony na zadbanej i zagospodarowanej działce o powierzchni 573 m . Nieruchomość stanowi idealną propozycję dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pogwizdów

Pogwizdów,śląskie

830 000 zł268 m² 3 103 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Pogwizdów, nieruchomość idealna dla dwóch rodzin Powierzchnia całkowita 267,5 m2, działka o powierzchni 5000 m2. Prezentujemy na sprzedaż nieruchomość, która składa się z dwóch,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pogwizdów

Pogwizdów,śląskie

999 000 zł135 m² 7 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 035 m²

Dom 135 m w drugiej linii zabudowy - cisza i niskie koszty Szukasz domu, do którego wchodzisz i mieszkasz bez remontów? Ten dom w Pogwizdowie daje przestrzeń, spokój i realne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pogwizdów

Pogwizdów,podkarpackie

679 000 zł144 m² 4 727,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:843 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Pogwizdów,podkarpackie

679 000 zł144 m² 4 727,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:843 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić nowoczesne osiedle domów wolnostojących w Pogwizdowie niedaleko Rzeszowa. W pierwszym etapie realizacji wybudowanych zostanie 6 domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pogwizdów

Pogwizdów,śląskie

745 000 zł245 m² 3 041 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Pogwizdów, dom wolnostojący, atrakcyjna, widokowa okolica Powierzchnia użytkowa 245 m2, 5 pokoi, działka o powierzchni 800 m2, garaż. Uwaga: istnieje możliwość zakupu tej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Pogwizdów,podkarpackie

679 000 zł144 m² 4 727,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:843 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Pogwizdów,podkarpackie

679 000 zł144 m² 4 727,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:843 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Górna

Pogwizdów,śląskie

499 000 zł110 m² 4 536,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z dużym potencjałem, przestronną działką, nowym dachem i trzyszybowymi oknami. Nieruchomość posiada także wolnostojący garaż obok domu. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Pogwizdów,podkarpackie

679 000 zł144 m² 4 727,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:843 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cicha

Pogwizdów,śląskie

1 200 000 zł220 m² 5 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pogwizdów

Pogwizdów,dolnośląskie

550 000 zł223 m² 2 466,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Na sprzedaż dom w okolicy Bolkowa usytuowany na 40-arowej, pięknie zagospodarowanej działce, częściowo zalesionej. Na posesji znajduje się duża wiata piknikowa, grilowędzarnia oraz oczko wodne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pogwizdów

Pogwizdów,podkarpackie

1 350 000 zł224 m² 6 026,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do sprzedania dom bezpośrednio od właściciela w Pogwizdowie - dojazd 15 minut do centrum Rzeszowa. Dom o powierzchni 224 m2 budowany według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Katowicka

Pogwizdów,śląskie

389 000 zł200 m² 1 945 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 193 m²

Wolny od zaraz dom do własnej aranżacji w Pogwizdowie. Oferujemy Państwu na sprzedaż dom o powierzchni całkowitej ok. 200 m2, położony na 12-arowej działce w Pogwizdowie w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pogwizdów

Pogwizdów,śląskie

3 500 zł245 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Pogwizdów, dom wolnostojący, atrakcyjna okolica Powierzchnia użytkowa 245 m2, 5 pokoi, garaż. Oferujemy na wynajem dom położony na osiedlu domów jednorodzinnych, w zacisznym miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pogwizdów,podkarpackie

685 000 zł173 m² 3 970,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 203 m²

Tylko u nas! Nie szukaj dalej - oferta na wyłączność. Na sprzedaż dom wolnostojący wybudowany wg projektu Konwalia, usytuowany na działce o powierzchni 12,03 ar w Pogwizdowie, gm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pogwizdów,podkarpackie

699 000 zł173 m² 4 051,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 203 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pogwizdów

Pogwizdów,podkarpackie

379 000 zł127 m² 2 984,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:819 m²

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu dom parterowy wolnostojący o powierzchni 127 m2 w tym garaż oraz kotłownia, usytuowany na działce 8,19 a, 20 min od Rzeszowa. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pogwizdów

Pogwizdów,podkarpackie

415 000 zł90 m² 4 622 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 392 m²

Sprzedam parterowy dom na dużej działce - dom w Pogwizdowie gm. Czarna (pow. łańcucki). Na sprzedaż dom wolnostojący wg projektu Dom w dereniach na działce 13,92 ar w Pogwizdowie. 15 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pogwizdów

Pogwizdów,podkarpackie

390 000 zł186 m² 2 102 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w Pogwizdowie. Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 7,5 ar wraz z domem jednorodzinnym w stanie surowym otwartym w Pogwizdowie gm. Czarna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pogwizdów

Pogwizdów,podkarpackie

390 000 zł149 m² 2 614 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny wolno stojący w Pogwizdowie - projekt domu Lisandra Mała wok1060. Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinnym w stanie surowym otwartym wraz z działką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pogwizdów

Pogwizdów,małopolskie

118 000 zł40 m² 2 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:900 m²

Proponujemy Państwu na sprzedaż domek położony na 9 arowej działce w Pogwizdowie. Murowany dom o powierzchni całkowitej 40 m2. Jego zastosowanie sprawdzi się zarówno w celach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pogwizdów

Pogwizdów,podkarpackie

415 000 zł90 m² 4 622 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 392 m²

Na sprzedaż parterowy dom na dużej działce - dom w Pogwizdowie gm. Czarna (pow. łańcucki). Na sprzedaż dom wolnostojący wg projektu 'Dom w dereniach' na działce 13,92 ar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Pogwizdów,podkarpackie

399 000 zł173 m² 2 312,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 203 m²

Tylko u nas! Na sprzedaż dom wolnostojący wybudowany wg projektu Konwalia, usytuowany na działce o powierzchni 12,03 ar w Pogwizdowie, gm. Czarna. Budynek: - powierzchnia użytkowa 114,28.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij